Ljusstakar 1 par Sigurd Persson

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

SIGURD PERSSON, 1 par, ljusstakar, "Romb", mässing och stål, signerad Sig. P, höjd ca 5 cm

Smärre slitage

601158

2018-12-26