Liselotte Henriksen

Liselotte Henriksen
Liselotte Henriksen
Liselotte Henriksen
Liselotte Henriksen
Liselotte Henriksen
Liselotte Henriksen
Liselotte Henriksen
Liselotte Henriksen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LISELOTTE HENRIKSEN, 6 st, glasplaketter, motiv av fåglar, signerade Liselotte Henriksen, ca 11x11 cm

Smärre slitage

601161

2018-12-26