Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LISELOTTE HENRIKSEN, 6 st, glasplaketter, motiv av fåglar, signerade Liselotte Henriksen, ca 11x11 cm
Smärre slitage
601161
2018-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här