Omega Officer herrarmbandsur
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OMEGA, armbandsur, Officer, stål, ca 1940, manuell, plexiglas, boettnr. 10258329, verknr. 9470377, cal 26.5 T3, stålarmband (ej original), diameter 30,5 mm
Proveniens: Ett gammalt, orört samlarhem från Ångermanland
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadat glas, visare med bortfall av lysmassa, bruksslitage
601183
2018-12-27