Omega Officer herrarmbandsur

Omega Officer herrarmbandsur
Omega Officer herrarmbandsur
Omega Officer herrarmbandsur
Omega Officer herrarmbandsur
Omega Officer herrarmbandsur
Omega Officer herrarmbandsur
Omega Officer herrarmbandsur
Omega Officer herrarmbandsur
Omega Officer herrarmbandsur
Omega Officer herrarmbandsur
Omega Officer herrarmbandsur
Omega Officer herrarmbandsur

Klubbat för:

4 600 SEK

4 000 SEK

OMEGA, armbandsur, Officer, stål, ca 1940, manuell, plexiglas, boettnr. 10258329, verknr. 9470377, cal 26.5 T3, stålarmband (ej original), diameter 30,5 mm

Proveniens: Ett gammalt, orört samlarhem från Ångermanland

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadat glas, visare med bortfall av lysmassa, bruksslitage

601183

2018-12-27