Niels Walseth oljemålning

Niels Walseth oljemålning
Niels Walseth oljemålning
Niels Walseth oljemålning
Niels Walseth oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NIELS WALSETH (1914-2001): kvinna på balkong, signerad med pseudonym Brinicardi, olja på duk, ca 70x50 cm

601185

2018-12-28