Herrfickur mm i silver

Herrfickur mm i silver
Herrfickur mm i silver
Herrfickur mm i silver
Herrfickur mm i silver
Herrfickur mm i silver
Herrfickur mm i silver
Herrfickur mm i silver
Herrfickur mm i silver
Herrfickur mm i silver
Herrfickur mm i silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

FICKUR, 6 st, OLMA, armbandsur, FICKURSSTÄLL, 2 st, 1900-talets början, delvis silver samt förgyllda, diameter 25-54 mm

Proveniens: Ett gammalt, orört samlarhem från Ångermanland

Kuntoraportti

Ej funktionsstestade, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage

601199

Päivämäärä:

2018-12-27