Herrfickur mm i silver
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FICKUR, 6 st, OLMA, armbandsur, FICKURSSTÄLL, 2 st, 1900-talets början, delvis silver samt förgyllda, diameter 25-54 mm
Proveniens: Ett gammalt, orört samlarhem från Ångermanland
Kuntoraportti
Ej funktionsstestade, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage
601199
Päivämäärä:
2018-12-27