Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JIM DINE (född 1935), "Jim Dine in der Glyptohtek" (München), affisch, signerad Jim Dine, 85x59 cm
Smärre hanteringsskador
601219
2018-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här