Jim Dine affisch

Jim Dine affisch
Jim Dine affisch

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

JIM DINE (född 1935), "Jim Dine in der Glyptohtek" (München), affisch, signerad Jim Dine, 85x59 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre hanteringsskador

601219

2018-12-22