Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALEXANDRA SKARP (född 1967): föreställande en fiol|spelare, signerad A Skarp och daterad -96, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 113x140 cm
Smärre slitage till kanten, mindre repor
601246
2018-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här