Alexandra Skarp

Alexandra Skarp
Alexandra Skarp
Alexandra Skarp
Alexandra Skarp
Alexandra Skarp
Alexandra Skarp

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALEXANDRA SKARP (född 1967): föreställande en fiol|spelare, signerad A Skarp och daterad -96, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 113x140 cm

Smärre slitage till kanten, mindre repor

601246

2018-12-22