Stig Lindberg David Rosén soffbord 1950-tal

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

STIG LINDBERG & DAVID ROSÉN, soffbord, Gustavsberg och Nordiska Kompaniet 1950-tal, emaljskiva med polykrom dekor, signerad Stig L 19, underrede av ek, märkt med NK-bricka, höjd ca 50, 107x57 cm

Repor, märken, slitage

601257

2018-12-29