Klubbat för:
3 600 SEK
5 000 SEK
LINN FERNSTRÖM (född 1974), "Ängeln", signerad Linn Fernström, numrerad 7/25, litografi, bildmått ca 24x32 cm
Ej examinerad ur ramen
601261
2018-12-22