Linn Fernström litografi

Linn Fernström litografi
Linn Fernström litografi
Linn Fernström litografi
Linn Fernström litografi

Klubbat för:

3 600 SEK

5 000 SEK

LINN FERNSTRÖM (född 1974), "Ängeln", signerad Linn Fernström, numrerad 7/25, litografi, bildmått ca 24x32 cm

Ej examinerad ur ramen

601261

2018-12-22