Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ULF NILSSON (samtida), (3), ishockeyspelare, signerad ´´Ulf H Nilsson´´, numrerade 36/40 och AP, färglitografier, bildmått ca 41x51 cm
Ett glas med en spricka, ej examinerade ur ramen
601278
2018-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här