Spegel svensk empire
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, svensk empire, förgylld och bronserad, dekor i pastillage av bla ymnighetshorn och fyrfat, 90x48 cm
Proveniens: Ett gammalt, orört samlarhem från Ångermanland
Delvis nedhyvlad baksida nedtill, senre bronsering och bemålning
601284
2018-12-27