Spegel svensk empire

Spegel svensk empire
Spegel svensk empire
Spegel svensk empire
Spegel svensk empire
Spegel svensk empire
Spegel svensk empire

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SPEGEL, svensk empire, förgylld och bronserad, dekor i pastillage av bla ymnighetshorn och fyrfat, 90x48 cm

Proveniens: Ett gammalt, orört samlarhem från Ångermanland

Zustandsbeschreibung

Delvis nedhyvlad baksida nedtill, senre bronsering och bemålning

601284

2018-12-27