Fällbord 1800-tal
2018-12-27
601301
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÄLLBORD, 1800-tal, Mälardalen, fanér i rot, centralben med 3-delad fot, höjd ca 72, 89x89 cm
Omarbetad benställning, ytslitage/fläck