Fransk konstnär

Fransk konstnär
Fransk konstnär
Fransk konstnär
Fransk konstnär

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

FRANSK KONSTNÄR (1900-tal): Kvinna och geting, signerad, signerad och dedikerad till Tony, blandteknik, ca 49x38 cm,

601308

2018-12-22