Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
STOLAR, stomme i svartlackerat stål, sitsar i flätad rotting, etikettmärkta "Cidue, Italy", ca 1970-tal, sitthöjd ca 45 cm, B ca 45 cm
Bruksslitage, 1 stol med skadad rotting
601317
2018-12-26