Cidue Italy stolar

Cidue Italy stolar
Cidue Italy stolar
Cidue Italy stolar
Cidue Italy stolar
Cidue Italy stolar
Cidue Italy stolar

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

STOLAR, stomme i svartlackerat stål, sitsar i flätad rotting, etikettmärkta "Cidue, Italy", ca 1970-tal, sitthöjd ca 45 cm, B ca 45 cm

Bruksslitage, 1 stol med skadad rotting

601317

2018-12-26