Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EMMABODA MÖBELFABRIK, "EM-bordet", matbord/ soffbord, 1950/60-tal, fanérat i teak, tidningshylla i rotting, 2-delad iläggsskiva, höjd ca 56 resp 72, 145x58, resp 145x110 cm
Bruksslitage
601320
2018-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här