Emmaboda Möbelfabrik soffbord

Emmaboda Möbelfabrik soffbord
Emmaboda Möbelfabrik soffbord
Emmaboda Möbelfabrik soffbord
Emmaboda Möbelfabrik soffbord
Emmaboda Möbelfabrik soffbord
Emmaboda Möbelfabrik soffbord
Emmaboda Möbelfabrik soffbord
Emmaboda Möbelfabrik soffbord

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMMABODA MÖBELFABRIK, "EM-bordet", matbord/ soffbord, 1950/60-tal, fanérat i teak, tidningshylla i rotting, 2-delad iläggsskiva, höjd ca 56 resp 72, 145x58, resp 145x110 cm

Bruksslitage

601320

2018-12-23