Elis Bergh

Elis Bergh
Elis Bergh
Elis Bergh
Elis Bergh
Elis Bergh
Elis Bergh

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELIS BERGH, karaff och grogglas, signerade Kosta K.K, höjd 14-23 cm

Smärre slitage, repor

601323

2018-12-25