Olle Baertling serigrafi
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981), komposition, ur sviten The angles of Baertling - Open form, infinite space, 1964-68, signerad Baertling, numrerad 83/300, färgserigrafi, bildmått 35x17 cm
Glaskada
601328
2018-12-23