Jan Morthenson collage

Jan Morthenson collage
Jan Morthenson collage
Jan Morthenson collage
Jan Morthenson collage
Jan Morthenson collage
Jan Morthenson collage

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN MORTHENSON (samtida, född 1940): "Dia", signerad a tergo och daterad 87, collage, numerad 6/20, bildmått 60x28 cm

601330

2018-12-23