Tito Agnoli Liggfåtölj
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LIGGFÅTÖLJ, stomme i stål, flätad rotting, design Tito Agnoli, 1962, tillverkad av Piero Bonacina, Italien, 1900-talets senare del, H ca 66 cm, L ca 160 cm
Nackkudde saknas, rotting med skador
601331
2018-12-26