Tito Agnoli Liggfåtölj

Tito Agnoli Liggfåtölj
Tito Agnoli Liggfåtölj
Tito Agnoli Liggfåtölj
Tito Agnoli Liggfåtölj
Tito Agnoli Liggfåtölj
Tito Agnoli Liggfåtölj
Tito Agnoli Liggfåtölj
Tito Agnoli Liggfåtölj

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LIGGFÅTÖLJ, stomme i stål, flätad rotting, design Tito Agnoli, 1962, tillverkad av Piero Bonacina, Italien, 1900-talets senare del, H ca 66 cm, L ca 160 cm

Nackkudde saknas, rotting med skador

601331

2018-12-26