Smycken i silver Saudiarabien
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SMYCKEN, silver, 1900-tal, 6 st., 3 ringar, 1 armband samt 2 halsband, en ring med infattade turkoser, största halssmycket är ca 15 cm brett, vikt ca 230 g
Bruks och åldersrelaterat slitage
601334
2018-12-23