Curt Hillfon

Curt Hillfon
Curt Hillfon
Curt Hillfon
Curt Hillfon
Curt Hillfon
Curt Hillfon

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, aluminium, enligt uppgift Curt Hillfon (f. 1934), längd ca 71 cm

PROVENIENS: Gåva från konstnären

Smärre slitage

601335

2018-12-23