Slagbord Danmark

Slagbord Danmark
Slagbord Danmark
Slagbord Danmark
Slagbord Danmark
Slagbord Danmark
Slagbord Danmark
Slagbord Danmark
Slagbord Danmark

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGBORD, skivor fanerade i bok, svartlackerat grindunderrede, sannolikt Danmark, sent 1900-tal, höjd 70, Ø 120 / 120 x 15 cm

Bruksslitage, märken/repor

601351

2018-12-29