J Lamont oljemålning

J Lamont oljemålning
J Lamont oljemålning
J Lamont oljemålning
J Lamont oljemålning
J Lamont oljemålning
J Lamont oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

J LAMONT (1800-tal England), Golfspelare, signerad J Lamont, olja på duk, 31x40 cm

Dukhål samt lagningar

601352

2018-12-23