Hans J Wegner soffbord
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HANS J WEGNER, soffbord, massiv ek, vändbar skiva, brännmärkt Johannes Hansen, höjd 42 cm. 185 x 62 cm.
Bruksslitage, märken/repor, fläckar, saknas täckkåpor samt bult till benställningen
601359
2018-12-29