Rullbord 1950-tal

Rullbord 1950-tal
Rullbord 1950-tal
Rullbord 1950-tal
Rullbord 1950-tal
Rullbord 1950-tal
Rullbord 1950-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RULLBORD, teakfaner/massiv teak, plastlindade handtag, hjultrissor, 1950-tal, höjd 53, 75 x 45 cm

Bruksslitage, fläck

601370

2018-12-29