Bengt Olsson oljemålning

Bengt Olsson oljemålning
Bengt Olsson oljemålning
Bengt Olsson oljemålning
Bengt Olsson oljemålning
Bengt Olsson oljemålning
Bengt Olsson oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BENGT OLSSON (född 1930): "Komposition VII", signerad Bengt Olsson, olja på duk, ca 80x100 cm
UTSTÄLLD: Börstorps Slott, 1987

601373

2019-01-02