Spegl bronserad

Spegl bronserad
Spegl bronserad
Spegl bronserad
Spegl bronserad
Spegl bronserad
Spegl bronserad

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 2000-tal, bemålad och bronserad med pastellage, blomsterdekor, höjd ca 140x113 cm

Bruksslitage, ställvis förlust av färg och bronsering

601378

2018-12-23