Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 2000-tal, bemålad och bronserad med pastellage, blomsterdekor, höjd ca 140x113 cm
Bruksslitage, ställvis förlust av färg och bronsering
601378
2018-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här