Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATBORD, svärtat trä, faner, ben med mässingsavslutningar, lös bordsskiva av akrylplast, troligen Frankrike, 1950-tal, höjd 80, 160 x 90 cm
Bruksslitage, fläckar, märken
601379
2018-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här