Matbord Frankrike

Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike
Matbord Frankrike

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

MATBORD, svärtat trä, faner, ben med mässingsavslutningar, lös bordsskiva av akrylplast, troligen Frankrike, 1950-tal, höjd 80, 160 x 90 cm

Bruksslitage, fläckar, märken

601379

2018-12-29