Bengt Olsson oljemålning

Bengt Olsson oljemålning
Bengt Olsson oljemålning
Bengt Olsson oljemålning
Bengt Olsson oljemålning
Bengt Olsson oljemålning
Bengt Olsson oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

BENGT OLSSON (född 1930): "Komposition II", signerad Bengt Olsson, olja på duk, ca 65x81 cm
UTSTÄLLD: Börstorps Slott, 1987

Zustandsbeschreibung

Lös i ram

601380

2019-01-02