Klubbat för:
6 200 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
BENGT OLSSON (född 1930): "Komposition II", signerad Bengt Olsson, olja på duk, ca 65x81 cm
UTSTÄLLD: Börstorps Slott, 1987
Zustandsbeschreibung
Lös i ram
601380
2019-01-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner