Eugen Taube

Eugen Taube
Eugen Taube
Eugen Taube
Eugen Taube
Eugen Taube
Eugen Taube
Eugen Taube
Eugen Taube

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 500 EUR

EUGEN TAUBE (1860-1930) Månsken över havet, signerad, olja på duk 58x100 cm

601386

2019-05-20