Lennart Segerstråle

Lennart Segerstråle
Lennart Segerstråle
Lennart Segerstråle
Lennart Segerstråle
Lennart Segerstråle
Lennart Segerstråle
Lennart Segerstråle
Lennart Segerstråle

Såld för:

Osåld

Utropspris

800 EUR

LENNART SEGERSTRÅLE (1892-1975) Kvinna med korg, signerad samt daterad 1972, olja på duk 103x72 cm

601388

2019-01-15