Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 EUR
LENNART SEGERSTRÅLE (1892-1975) Kvinna med korg, signerad samt daterad 1972, olja på duk 103x72 cm
601388
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här