Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Såld för:

50 EUR

Utropspris

300 EUR

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skogsparti om hösten, signerad, olja på duk, 66x88 cm

601391

2019-01-15