Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 EUR
JALMARI RUOKOKOSKI (1886-1936) rökande herreman, signerad samt daterad 1927, olja på duk, a tergo målning, 121x100 cm
oinramad
601395
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här