Jalmari Ruokokoski

Jalmari Ruokokoski
Jalmari Ruokokoski
Jalmari Ruokokoski
Jalmari Ruokokoski
Jalmari Ruokokoski
Jalmari Ruokokoski

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 EUR

JALMARI RUOKOKOSKI (1886-1936) rökande herreman, signerad samt daterad 1927, olja på duk, a tergo målning, 121x100 cm

oinramad

601395

2019-01-15