Einar Lynge-Ahlberg

Einar Lynge-Ahlberg
Einar Lynge-Ahlberg
Einar Lynge-Ahlberg
Einar Lynge-Ahlberg
Einar Lynge-Ahlberg
Einar Lynge-Ahlberg
Einar Lynge-Ahlberg
Einar Lynge-Ahlberg

Såld för:

220 EUR

Utropspris

400 EUR

EINAR LYNGE-AHLBERG (1930-1980) Komposition, signerad, olja på duk, 91x73 cm

601401

2019-01-15