Sergei Wlassoff

Sergei Wlassoff
Sergei Wlassoff
Sergei Wlassoff
Sergei Wlassoff
Sergei Wlassoff
Sergei Wlassoff

Såld för:

85 EUR

Utropspris

150 EUR

SERGEI WLASSOFF (1859-1924) Ung soldat, signerad, olja på duk, 36x26 cm

oinramad

601406

2019-01-15