Albert Abbe oljemålning

Albert Abbe oljemålning
Albert Abbe oljemålning
Albert Abbe oljemålning
Albert Abbe oljemålning
Albert Abbe oljemålning
Albert Abbe oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALBERT ABBE (1889-1966): "Från Glumslövs backar", (vid Öresund) signerad Alb Abbe, samt a tergo betitlad och signerad, olja på pannå 29,5 x 59,5 cm

601407

2018-12-23