Anitra Lucander

Anitra Lucander
Anitra Lucander
Anitra Lucander
Anitra Lucander
Anitra Lucander
Anitra Lucander
Anitra Lucander
Anitra Lucander

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

150 EUR

ANITRA LUCANDER (1918-2000) sittande modell, signerad samt daterad -83, teckning, 29x20 cm

601409

2019-01-15