Pubskylt

Pubskylt
Pubskylt
Pubskylt
Pubskylt
Pubskylt
Pubskylt

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PUBSKYLT, England, "The Champion Royal wentworth Edgar Spriggings 1897", mått ca 61x92 cm

Bruksslitage, krackelerat måleri, sprickor och kantstött

601410

2018-12-23