Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PUBSKYLT, England, "The Champion Royal wentworth Edgar Spriggings 1897", mått ca 61x92 cm
Bruksslitage, krackelerat måleri, sprickor och kantstött
601410
2018-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här