David Rosén

David Rosén
David Rosén
David Rosén
David Rosén
David Rosén
David Rosén
David Rosén
David Rosén
David Rosén
David Rosén
David Rosén
David Rosén

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID ROSÉN, sängbord, 1 par, 1900-talets mitt, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, teakfanér, beslag i mässing, höjd 69, 60x38 cm

Slitage

601416

2018-12-23