Vitrinskåp/bokskåp, Titti Fabiani

Klubbat för:

2 000 SEK

4 000 SEK

TITTI FABIANI, vitrinskåp/bokskåp, mörkbetsad ekfanér, pardörrar i vitrin med löstagbara hyllplan invändigt, höjd ca 197, 70x37

Bruksslitage, märken, fanérskador

601417

2018-12-23