Klubbat för:
2 000 SEK
4 000 SEK
TITTI FABIANI, vitrinskåp/bokskåp, mörkbetsad ekfanér, pardörrar i vitrin med löstagbara hyllplan invändigt, höjd ca 197, 70x37
Bruksslitage, märken, fanérskador
601417
2018-12-23