Bengt-Håge Häverö Storskär

Bengt-Håge Häverö Storskär
Bengt-Håge Häverö Storskär
Bengt-Håge Häverö Storskär
Bengt-Håge Häverö Storskär

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Storskär, signerad och daterad -77, 76/250, färgoffset, bildmått ca 38x46 cm

Gulnader

601425

2018-12-27