Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MANSCHETTKNAPPASK, tenn, 1900-talets första hälft, märkt lag.skyddad W&D, Eskilstuna, dekor med man som kikar ned i asken, höjd ca 4,5, diameter ca 6 cm
Slitage, repor
601427
2018-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här