Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLAR, FAT, Emalox, Norway, 1960-tal, 2 större skålar, 1 mellan skål, 5 mindre skålar och 3 små samt 1 uppläggningsfat, höjd 3,5 -9,5 cm, diam 10 -24 diam
Slitage
601434
2018-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här