Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KRUCIFIX, 2 st, 1800-tal, bronserat gips på trä, höjd ca 42 cm
Proveniens: Ett gammalt, orört samlarhem från Ångermanland
Skador, senare bemålning/bronsering
601435
2018-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här